 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Май 02, 2010 22:19 Заглавие: |
|
|
| Ако не си обърнал електролитите както ти казах ,няма да е за дълго ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DMS_88 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юли 2009 Мнения: 118 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Май 10, 2010 12:43 Заглавие: |
|
|
Разбира се че ги обърнах, беше просто недоглеждане.
Пробвах с друг микрофон, но пак е слабо. Идеи как да се усили? Увеличих този 27к на около 60к и няма резултат. Защо с BC556 пищеше ужасно? _________________ Alfa Romeo |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mario-G Опитен потребител

Регистриран на: 13 Яну 2009 Мнения: 332
|
Пуснато на: Пон Май 10, 2010 13:05 Заглавие: |
|
|
| Може би BC556 е бил с по-голямо усилване (B или C) и се получават генерации. Пробвай с BC327 или с BC556A. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DMS_88 Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юли 2009 Мнения: 118 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Май 10, 2010 17:10 Заглавие: |
|
|
Благодаря. A какво ще стане ако променям стойността на резистора 68K?
Обаче реално като се замисля и потъна в спомени с BC556 не се чуваше по силно, ами просто си пищеше ужасно.... дали пък не е истината в резисторите A може би изцяло нова по модерна версия на схемата?.
поздрави _________________ Alfa Romeo |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|