| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Апр 26, 2010 19:43 Заглавие: |
|
|
| От всичко това и примерно това не можеш ли да измъдриш една схема с някой-друг операционен усилвател да ти мащабира сигнала. Или целта е да се проектира и плюнката? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
yani kokas Опитен потребител


Регистриран на: 14 Юни 2006 Мнения: 326 Местожителство: Дупница/София/
|
Пуснато на: Пон Апр 26, 2010 21:14 Заглавие: |
|
|
Погледни и тук има малко информация както и една две примерни схеми:
http://lark.tu-sofia.bg/~ntt/eusku/readings/eusku04.pdf _________________ Всеки щепсел контакта да си знае ,да се пази
да не се зарази и ако клемите зацапа,
некой друг да тока да изцака... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Апр 26, 2010 21:28 Заглавие: |
|
|
| Е ,много сложно от токов изход да го направиш в напрежение ,за закона на Ом не си ли чувал ,3 страници се изписаха ,за едно съпротивление! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dodov Опитен потребител

Регистриран на: 09 Май 2008 Мнения: 405 Местожителство: Попово
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lazybastard Нов потребител

Регистриран на: 20 Апр 2009 Мнения: 41
|
Пуснато на: Вто Апр 27, 2010 9:21 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви много на всички. Днес ще седна да измисля нещо. Изборът на елементи и тяхното изчисление малко ще ме озори, но мисля, че ще се справя.
http://yfrog.com/4966912004j
Има ли нещо вярно? Чудя се дали трябва да е на две рамена както в случая или само на едно с един операционен у-л |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Апр 28, 2010 13:08 Заглавие: |
|
|
| То ако всичко ставаше с един ОУ... Виж атача, ще ти е от полза |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lazybastard Нов потребител

Регистриран на: 20 Апр 2009 Мнения: 41
|
Пуснато на: Сря Апр 28, 2010 16:25 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Ви много! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|