 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Яну 12, 2010 20:53 Заглавие: |
|
|
To за импулсните му казаха. Но тоя емитерен повторител не трябва ли малко да е съгласуван? И той нали е коефицент на усилване малко под 1... Пробвал ли си го реално ? Ние го правихме с OУ та с усилване 10 и пак нещо не ми хареса . _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kabel Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2007 Мнения: 198 Местожителство: Павел бяня
|
Пуснато на: Вто Яну 12, 2010 21:04 Заглавие: |
|
|
| Емитерния си го правиш с каквото изходно съпротивлене искаш.Преди него усилвател с коефицент колкото ти и е затихването.Правил съм го много пъти като първия беше преди точно 30 години.Баща ми преди това го беше правил с лампи.Ако се вдетеняваме може и съглавователи да сложим 75 към 50 ома.Навремето и BNC си пишеше на тях 50 или 75 ома са. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|