 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Пон Фев 12, 2007 23:31 Заглавие: |
|
|
А срещали ли сте енерго спестяваща лампа която като изгасиш ключа и мига като светулка(близка честота на мигане) когато я развия от фасунката и спира, съмнява ме от фазата е нещо.
иначе си свети нормално Лампата не е моя а на един приятел и нямаше време да я дооглеждам той ми вика само виждал ли си такова нещо
може да я взема да я побазикам и пробвмам у дома дали ше прави така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sheki Опитен потребител


Регистриран на: 17 Дек 2002 Мнения: 425 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 0:48 Заглавие: |
|
|
ако в ключа за включване имаш глим лампа ... така става .. просто се зареждат кондензаторите и се страртира схемата , не знам дали така всъщност не се и прецаква лампата . _________________ http://mikrotik-bg.net/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TDA2040 Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юни 2005 Мнения: 500 Местожителство: strajica
|
Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 1:28 Заглавие: |
|
|
Ами ключа му е стандартен без глим лампи.
И лампата е почти нова, в се още се чудя защо прави така трябва да я пробвам на друго място. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 8:19 Заглавие: |
|
|
| Цеков написа: | | Ако лампата е светела добре , струва си да се опита ремонт... |
Това е последния пост и той е от Пуснато на: Вто Ное 21, 2006 6:29 pm преди да се изкаже vstoykov който просто обича да си се изказва (понякога дори си води диалози сам със себе си). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|