| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tyan Нов потребител

Регистриран на: 02 Сеп 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 7:55 Заглавие: DVD player LG има нужда от ремонт |
|
|
Моделът е DA-3630. Казаха ми, че захранването е думнало и е понесло няколко транзистора заедно с него. Някой ако има желание и време да го поправи, нека се свърже с мен на PM, имейл [email protected] или 0887219897 - Валентин.
За цена ще се разберем. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 8:01 Заглавие: |
|
|
Ако напишеш и откъде си няма да е лошо.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 8:05 Заглавие: |
|
|
Ами сигурно е от София  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 8:47 Заглавие: |
|
|
И аз залагам на София  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tyan Нов потребител

Регистриран на: 02 Сеп 2005 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 11:06 Заглавие: |
|
|
| Да, София, съжалявам че не уточних. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|