| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 17:17 Заглавие: Дистанционно за SAMSUNG |
|
|
Тьрся ДУ за SAMSUNG CZ15N12TX,шаси KS1A.
Клиента го е строшил много яко.Някой ако знае откьде мога да намеря
оригинално или заместител please. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 18:08 Заглавие: |
|
|
Сигурен ли си в модела?
Стария пулт на клиента как се "казва"? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 8:09 Заглавие: |
|
|
за модела не сьм сигурен много,защото клиента ми го е писал,
а това което успях да резчета на ДУ като номер е - АА59-00312В |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 8:21 Заглавие: |
|
|
Такъв номер на пулт действително има.
Не знам Pilot да имат пълен аналог (донякъде е Р4220, но липсват важни команди).
Ако проявяваш интерес - потърси ме на PM или ICQ.
Погледни си пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|