 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Kacho Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2004 Мнения: 255 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Вто Авг 30, 2005 21:23 Заглавие: Телефон Панасоник няма връзка с майка си |
|
|
--------------------------------------------------------------------------------
Домашен безжичен телефон Панасоник KX-T4108-B,падна на земята и загуби връзката с майката.Има си 3 кварца от които единия не дава генерации.Двата са на 3,99Мх и 10,2Мх,а третия не работи и не знам каква честота е-няма надпис,съвсем малък е.Моля за помощ!
_________________
[email protected] _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 31, 2005 5:46 Заглавие: |
|
|
| Малкия кварц е на 32,768КХц обикновено ,на процесора ,но трудно се поврежда. Часовников на 32768 Хц би свършил работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Kacho Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2004 Мнения: 255 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 18:27 Заглавие: |
|
|
Оправи се работата-то трябвало само да го сложа върху майката да се идентифицират,ама кой да чете упътването.Благодаря все пак на ELP! _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 19:34 Заглавие: |
|
|
| Прочесора ти е бил увиснал ,при поставяне върху основата се ресетва и потегля генератора ,затова си нямал генерации.Опитай да натиснеш едновременно 2,5,8,0 и ще стане същото.После отново го тури върху майката за да тръгне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|