 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ivan4o Опитен потребител


Регистриран на: 31 Яну 2005 Мнения: 104 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 20:04 Заглавие: Проблем със Самсунг |
|
|
Здравейте , колеги! Телевизора е Самсунг CW-3312Z, шасито е CP54SC2, захранването е с STR50103A, процесора е SMM-105, видеото KA2154. Имам пробил тук (освен всичко друго) един ценер -RD801 по надпис на шасито. Проблема е, че не знам за какво напрежение е. Ако някой има схема или случайно знае това чудо какво трябва да е, моля да помогне. А, на самия ценер има надпис, който обаче нищо не ми говори: "06 А 17". Имам предположение, че става въпрос за 6 волта..., но за по-сигурно бих Ви помолил да подскажете.
 _________________ Никога не е късно да станеш за резил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 21:34 Заглавие: |
|
|
Ако можеш напиши в коя верига се намира и към какво е запоен.Дали в захранването е - във вертикалното ли е ....и тъй нанататък. Смятам че така ще можем по лесно да се ориентираме. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 14:35 Заглавие: |
|
|
Сложи 5.6В _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|