| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Шиката Гост
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 18:04 Заглавие: ТХО за Велико Търново 84, 85 |
|
|
| Здравейте, интересувам се дали има разлика в ТХО-то за Велико Търново 84 и 85 ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
detelin Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 201
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 18:48 Заглавие: |
|
|
| заменял сам ги и не е имало проблем |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 19:16 Заглавие: |
|
|
Само има разлика между тези за 89 и 872 . за 84,85са напълно еднакви _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 21:45 Заглавие: |
|
|
| до колкото си спомням имаше разлика.с червена боя и бяла.като ги кръстосаш вдига повече високо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 22:02 Заглавие: |
|
|
Няма такова нещо-поне за 84 и 85.еднакви са _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 22:46 Заглавие: |
|
|
| Тези които са с бяла боя върху гайките на магнитопровода са за ВТ-84,85 или тези които работят със захранващо напрежение 124V,а тези които са с червена боя са за ВТ89,872 ,те работят със захранване 139V и имат модулатор за корекция на геометричните изкривявания.И когато се сложи на мястото на ТХО с червена боя такъв с бяла боя се получават високи напрежения включително и в отоплението на кинескопа и от там нататъка ви е ясно какво следва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Сеп 01, 2005 23:29 Заглавие: |
|
|
За 89 ТХО няма нищо общо с другите-с един крак повече е и дори с това за 872 _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Шиката Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 8:21 Заглавие: |
|
|
Много благодаря на всички!
Стана ясно, че са еднакви, поне на 84 и 85 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Milen_haskovo Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 1404 Местожителство: София/Хасково
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 14:17 Заглавие: |
|
|
Според мен единствената разлика между 84 и 85 е в копчето и платката PAL-SECAM  _________________ Както си работеше и спря... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 18:39 Заглавие: |
|
|
Аз пък повече от 20 години ги ремонтирам тия телевизори и досега никога не ми е идвал телевизор с дефектно ТХО.Просто както се казва те са железни.  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|