| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vaskata Нов потребител


Регистриран на: 16 Фев 2005 Мнения: 35 Местожителство: hadjidimovo
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:27 Заглавие: tevion dvd4000 |
|
|
| dvd-to чете компютърен формат обаче не излизат субситри някой знае ли на какво се дължи това |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 20:43 Заглавие: |
|
|
Ако е от вън -няма да чете-фирмуер ,чипсет и т.н. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vaskata Нов потребител


Регистриран на: 16 Фев 2005 Мнения: 35 Местожителство: hadjidimovo
|
Пуснато на: Пет Сеп 02, 2005 21:49 Заглавие: tevion4000 |
|
|
| нещо не може ли да се направи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|