Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Изчезващи мнения

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jjjjjk
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2009
Мнения: 306

МнениеПуснато на: Чет Ное 10, 2016 21:45    Заглавие: Изчезващи мнения Отговорете с цитат

Няколко мнения, които са писани от мен, изчезват безследно. С цялото ми уважение към екипа на форума, бих ли могъл да узная причина?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пет Ное 11, 2016 0:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз отдавна не съм трил. По принцип трия само дублирани мнения. Потърси ги в профила си, да не са сменили раздела.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
jjjjjk
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2009
Мнения: 306

МнениеПуснато на: Пет Ное 11, 2016 2:00    Заглавие: Отговорете с цитат

В отговор на Хидразин бях публикувал мнение в тема относно биметален превключвател. Мнението ми е изчезнало безследно, а темата заключена. В раздел "компютърна техника" относно нулиране паролата на BIOS на лаптоп написах, че "няма да стане както го мислиш, защото в съвременните лаптопи паролата се съхранява в енергонезависима памет", която може да бъде допълнителен модул, EEPROM чип или директно в регион в BIOS Flash-а. Това мнение също е изчезнало.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Пет Ное 11, 2016 8:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Като прочетеш [url=http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=40110&topicshow=Правила%20на%20форума!]Правилата на форума[/url] и наблегнеш на т. 8 и 9 и започнеш да ги спазваш, ще си отговориш на въпросите!
Как пък не ти направи впечатление, че практически всички мнения в последно време някой ги редактира?
Всичко е до време.
_________________
RemoteControls
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov