Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Дрон-отърваване от тази напаст

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivtv1
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 473
Местожителство: elin pelin

МнениеПуснато на: Нед Юли 02, 2017 15:40    Заглавие: Дрон-отърваване от тази напаст Отговорете с цитат

Здравейте колеги. Напоследък ме връхлитат едни любопитни дронове по всяко време на денонощието, а и не само мен, а целия квартал. Въпроса ми няма нищо общо с големите жеги тези дни. Докато си сменявам амортисьорите на колата или пръскам доматите- нищо против, но като съм в басейнчето с жената, не ми е приятно. Прочетох за пушка приземяваща дрона поемайки неговото управление, но тази австралийска разработка ще струва майка си и баща си. Има ли по евтино решение на моя проблем. Замислям се за картофено оръдие, но си е опасно начинание за стрелеца, а и не съм запознат с неговата точност. Може би, като човек електрончик, смущаване на диапазона което разбрах, че води до автоматичното му приземяване. Моля за идея за някакво практическо решение, поне докато законодателството се намеси. Прочетох, че ще се издават разрешителни за употребата на тези средства със съответната категория, но кога, един господ знае.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
amdatlon
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 26 Сеп 2008
Мнения: 162

МнениеПуснато на: Нед Юли 02, 2017 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Въздушна пушка Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 2357
Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Вто Юли 04, 2017 1:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile) Един орел Wink)) Или си купуваш и ти един дрон Smile И ги прогонваш Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov