Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Някой пазарувал ли е от тук?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivtv1
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2007
Мнения: 473
Местожителство: elin pelin

МнениеПуснато на: Чет Апр 12, 2018 15:11    Заглавие: Някой пазарувал ли е от тук? Отговорете с цитат

Здравейте, някой пазарувал ли е от този сайт. Става дума за програматор RT809H. На фона на други предложения това е като че ли приемливо, но дали може да се попадне на имитация. https://www.hklrf.com/RT809H_4595.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RM
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2008
Мнения: 680

МнениеПуснато на: Чет Апр 12, 2018 19:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не бих рискувал, по ред причини.
Най важната - няма Гаранция. Цената е фрапиращо ниска и ако пристигне нещо, вероятно няма да е 31+ адаптери, и след това не може да се оправиш с китаеца. пазарувам основно от ebay.com само с мънибак гаранция. За мен най важното при търговията с китайците е че докато ги държиш за топчиците, всичко е ОК, подадеш ли се на обещания, забрави.Само 2017 до сега имам 98 покупки, и нито една загуба
Razz спазвам си сроковете отварям им случаи и само връщане на пари.
Ето ти същия китаец в ибей Пазарувал съм от него.
https://www.ebay.com/itm/RT809H-EMMC-Nand-FLASH-Programmer-With-Cables-EMMC-Nand-and-Original-Adapters/232519577835?hash=item36233f30eb:m:m3o8OisnDrsRTW50usu0xPA
От тоя пазарих едно преходниче,което доста закъсня, вервай ми страшна хиена е. Много добре го измисли.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov