Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Размисли и страсти след чаша ракия ....

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
danco
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004
Мнения: 985
Местожителство: Бяла Слатина

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2018 20:57    Заглавие: Размисли и страсти след чаша ракия .... Отговорете с цитат

Здравейте колеги . Искам да споделя нещо с вас . Доста често се налага да купуваме платки и модули втора употреба. Преди време, около две седмици закупих захранване за един стар Самсунг лцд от сайта tvremonti със седалище Шумен.Проблема при мен беше ,че след 10 минути работа ми клякаха вторичните 12 и 24 волта . С тяхното захранване тв дори не тръгваше ,имаше 5 волта стенбай ,от борда идваха 3,3 он/оф но 12 и 24 ги няма .Обадих се и им обясних какво става ,проблема бил при мен и т.н. Но накрая се съгласиха да го върна . Вчера поръчам едно захранване за Филипс в Базар бг ,пак на tvremonti обява ,пиша съобщение ,никаква обратна връзка .Днес се обаждам по телефона и ми казват повече поръчки за Бяла Слатина няма да има понеже съм върнал две пратки .За втората не се сещам ,но най малко 10-15 платки съм купил от тях. В мен ли е причината или някой не обича да поема рекламация .
_________________
Skype - danco64
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vektra
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Окт 2006
Мнения: 1068
Местожителство: КУЛА skype: malin_66

МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2018 20:21    Заглавие: Размисли и страсти след чаша ракия .... Отговорете с цитат

"...В мен ли е причината ..."

Причината не е в теб - "Клиента винаги е прав".
_________________
0889635863 , 0895110091 , 0877419867


Последната промяна е направена от vektra на Чет Дек 27, 2018 18:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivan dimitrov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 09 Дек 2005
Мнения: 828
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Юни 23, 2018 22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля, всеки който обича рекламациите, да стане прав!
Рекламациите са много неприятни, но пък за сметка на това.....са неизбежни.
Не ми е трудно да си представя ситуация, при която преди време платка минава успешно тест за работоспособност и днес пристига неработеща.
Това е втора употреба! Днес!
Така че - причината е в системата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov