| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 20:45 Заглавие: Проблем със SANG-14C2M01-TXS |
|
|
| Шасито е 12.8 но е STV2249C.Поблема е че не приема сигнали от СКАРТ буксата а клиента иска да гледа DVD.С осцилоскопа установих че сигналите (A/V) постъпват съответно на 14изв.(А) и на 20изв.(V) на STV2249C.Напреженията на тези два извода са-2.3в и3.3в- според моите данни в норма.Иначе телевизора си работи перфектно.Входа в сервиз го знам но не ми помага.Има ли някой идея? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
top serviz Опитен потребител


Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 154 Местожителство: St.Zagora
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 22:32 Заглавие: |
|
|
| Често проблема в STV2249C . Ако имаш -смени го . Атова TV минава ли в режим на AV ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 22:48 Заглавие: |
|
|
| Да минава на AV и даже за момент тръгна само звука но пак изчезна.Няма и слаби спойки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 18:32 Заглавие: |
|
|
| Дефектна STV2249C |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|