| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 10:18 Заглавие: Blaupunkt car300(D) |
|
|
На екрана свети "SAFE",изключвам касетофона,натискам и задържам бутона "AS",включвам захранването/при натиснат бутон "AS"/, ,след малко се чува звуковия сигнал,но вместо да ме допусне до въвеждане на код отново се появява "SAFE".Аз лине върша нещо както не трябва или не е този начина? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 11:01 Заглавие: |
|
|
Nai veroiatno displeia ti ne otgovaria _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 11:11 Заглавие: |
|
|
Или проблеми с касетофона _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 11:16 Заглавие: |
|
|
Да затова не се бях сетил.Благодаря. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 14:29 Заглавие: |
|
|
| Pavlik написа: | | Или проблеми с касетофона |
Колега какъв е този отговор то е ясно че има някакъв проблем.Ако имаш някаква идея помогни колегата Дима помага толкова много на всички и не заслужава такова отношение.Дима провери дали розетката е здрава и влизат ли двата плюса Код се въвежда само при колата на контакт (това означава два плюса). _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 21:16 Заглавие: |
|
|
| Здравей Дима.По моите записки този модел е с външна памет 24С01.Пращам ти дъмп без код.Успех. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Сеп 12, 2005 22:02 Заглавие: |
|
|
danco кода изобщо не е в тази памет.Кода е в процесора НС05.в тази 24ц01 няма нищо по случея.Ето дъмп без код стига да можеш да пишеш процесора. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 14:59 Заглавие: |
|
|
| Дали пък не са вкарани повече грешни кодове,ако не бутнеш процесора остави го включен едно денонощие? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Вто Сеп 13, 2005 15:15 Заглавие: |
|
|
Ето кратък опис, кодът е в процесора, атачвам ти файла без код!
Blaupunkt Car 300 Opel
________________________________________________________________________
MCU 68HC05b6 MOTOROLA ZC99190CFN 8925901664 , 52.pin CODE
MOTOROLA ZC412485CFN 8925901469 0F62A- 44.pin
TI WA 63A7LNW R50639FNA 8925901665 44.pin
________________________________________________________________________
adres:$01-18 ,$02-29 - CODE-1829
$0A-01 ,$0B-OA - NO CODE _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Сеп 14, 2005 13:06 Заглавие: |
|
|
Дима не пишеш какво става ще ти помогнем. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|