| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 11:06 Заглавие: Търся ТХО за GOLDSTAR 154-177M |
|
|
Някаде дали не е останало 154-177М ,намерих само
HR no e много скъпо ?
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 11:38 Заглавие: Re: Търся ТХО за GOLDSTAR 154-177M |
|
|
| CEKI написа: | Някаде дали не е останало 154-177М ,намерих само
HR no e много скъпо ?
[email protected] |
Купувах такова скоро от KSP, предполагам, че ще имат още бройки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 11:40 Заглавие: |
|
|
HG3179 би трябвало да е същото. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 11:57 Заглавие: |
|
|
В КСП е свършило ,благодаря за отговорите
намерих си ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|