| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 9:09 Заглавие: Автомобилен касетофон Volvo CR-504 |
|
|
Помогнете с дъмп за автомобилен касетофон Volvo CR-504.Благодаря предварително. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 9:22 Заглавие: |
|
|
ETo
аааа кафето си го пия на Кайсийката
Ела да почерпя _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 9:32 Заглавие: |
|
|
Черпенето ще е от мен,а какъв е кода? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 9:50 Заглавие: |
|
|
Ето и от мен.На Дима кода е 2221.На последния ред. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 9:55 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Черпенето ще е от мен,а какъв е кода? |
2212 _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 10:00 Заглавие: |
|
|
| nik_69 написа: | | Ето и от мен.На Дима кода е 2221.На последния ред. |
да попитам
на кои опит ти е дъмпа ??? _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 10:14 Заглавие: |
|
|
Не знам, не съм го пробвал,мисля че на 1.Колкото до 2221 грешката е моя  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 10:23 Заглавие: |
|
|
Очевидно нещо греша.Свързвам обикновенния корпус със смд по следния начин
обик. корпус смд
1 3 CS
2 4 CLK
3 5 DI
4 6 DO
5 7 Vss /минус/
8 2 Vcc
След вкарване на кода ми изписвагрешка.Къде бъркам?Паметта която слагам 93Р46С _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 10:26 Заглавие: |
|
|
coda 2221 ne e veren
2212 e vernia
ne te znam s kakuv programator raboti6 .
napravi mu SWAP i pak probvai _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 15, 2005 11:05 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | Очевидно нещо греша.Свързвам обикновенния корпус със смд по следния начин
обик. корпус смд
1 3 CS
2 4 CLK
3 5 DI
4 6 DO
5 7 Vss /минус/
8 2 Vcc
След вкарване на кода ми изписвагрешка.Къде бъркам?Паметта която слагам 93Р46С |
Провери къде са + и - 5волта
Мисля че не трябва да е ротатед _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|