Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

руски тонколони Radiotechnika S90F ъпгрейд
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aviator
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 03 Юни 2011
Мнения: 114
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пет Апр 02, 2021 11:32    Заглавие: руски тонколони Отговорете с цитат

Да, да.Гледах снощи доста руски клипове .Те все си клонят към техните си говорители.

Очаквам да ми донесат до 4-5 дни един кашон говорители , повечето били Морело, имало и 2 бр.КЕФ.Като ми ги донесат ще видя какво може да използвам.Хубавото е , че ако нищо не използвам ... ми ги подаряват- с/у почерпка!!!Това е един бивш колега, който ги е домъкнал преди няколко години от UK.Дано нещо да ми свърши работа. Относно кутиите- говорих с приятел, който има малко цехче за мебели по поръчка.Той предлага по-скоро да ми направи нови кутии от MDF и шперплат.Да съм плащал само матРиала.Според него оригиналните са трагични.Разбрахме се , когато дойдат говорителите и ако нещо изобщо може да се използва , тогава да помислим как да продължа.

Ако стане обаче много сложно, може и да се откажа.Говорих с няколко приятели, които са с голям опит-тяхното мнение за тези колони е снизходително-ставали да думкат диско в някоя селска кръчма.Дори и за чалга не ставали, щото дам се деряли като обезумели и високите давали фира.
Не мода ги оспоря.
Това е за сега.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov