Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

TV samsung CW-29K84N Сервизно меню
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aleks4o
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 11 Юни 2021
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2021 15:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Филипов благодаря ти на тебе и на всички за съвета. Като имам време ще сваля капака и ще проверя модела на шасито. Това TXO по спомен ми го сменяха ма един друг телевизор и беше с дебел кабел към кинескопа това ли е ? Иначе преди 4 или 5 години преди да го занеса на вилата го карах в един сервиз понеже се назландисваше докато тръгне и тогава ми казаха че са сменяли по захранването кондензатори и на нещо отклонително ли не си спомням. Реших че като се счупи няма да ходи повече за ремонт понеже после аз ще трябва да ходя на доктор заради този сандък. Мислех си че само стария ми лампов телевизор може да тежи толкова ама то се оказа че и този на килограми не отстъпва само стабилизатора му липсва и сигурно ще се изравнят.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tonovd
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 23 Мар 2005
Мнения: 1019
Местожителство: Кричим

МнениеПуснато на: Нед Юни 27, 2021 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Я недей се занимавай с глупости и всички в тоя форум. Освен телефона, таблета и лаптопа друго не ти е необходимо да гледаш и пипаш. Този телевизор се оправя за минута, но утре ще почнеш да търсиш и ТВ бокс. По-добре прати стария в командировка и го замести с нещо 8К за в къщи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Юни 28, 2021 8:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти ще занесеш ли препоръчаното от теб на вилата както пише в първия пост? Към автора - занеси го на сервиз и не се занимавай с несвойствена работа. Ще платиш 20 - 30 лв и ще го гледаш още 20 години. И няма да го мислиш при евентуално посещение на мангусти.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 4915

МнениеПуснато на: Пон Юни 28, 2021 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Филипов написа:
Ще платиш 20 - 30 лв и ще го гледаш още 20 години.........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov