Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Gsm T29

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 768
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2003 22:40    Заглавие: Gsm T29 Отговорете с цитат

търся информация относно възтановяването на батерията на Ericson T29. В батерията има памет ( продължителност на разговор. готовност и тн.) която се запазва и след смяната на самият пълнител (акомулатрна батерия). интересува ме с каква програма и по какъв начин се нулира състоянието на тази памет за да може да се използва максимално капацитета на батерията. Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
6antaviya
Гост





МнениеПуснато на: Чет Май 20, 2004 0:49    Заглавие: Re: Gsm T29 Отговорете с цитат

Kolega, ne sam vijdal dali ima pamet v bateriyata na T29 - moje i da ima, ne sporia, no imam predlojenie: vzimash edna nova bateriya (estestveno, gorish s niakolko kinta Smile ), chetesh pametta i zapisvash v starata - taka veche imash dve baterii Smile . Ne e sigurno, che shte stane - zavisi kakva e pametta. Vijdal sum,che v bateriya na Siemens SL10 ima DALLAS, no ne sum siguren dali e pamat ili termometur (ili i dvete Smile ). Ta iskam da kaja, 4e ako e niakoya po-nestandartna, mai niama smisul da se probvash.... Az taka mislia...
Върнете се в началото
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 768
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Чет Май 20, 2004 2:02    Заглавие: Отговорете с цитат

За сега не съм намерил решение поради факта че чипа е нещо като ром памет и само може да се чете не и да се пише, поради този факт съдържанието само се изчерпва и неможе да се добавя. Пробвал съм и с други за запис но тогава загубвам показателите за състоянието на батерията. Преглътнал съм го вече и благодаря за отзивчивоста.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov