Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 



 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dra6ko
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 07 Дек 2009
Мнения: 207

МнениеПуснато на: Вто Яну 03, 2023 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам въпросната система.Напълно функционална е с изключение на екрана който както се вижда е замръзнал.
Ако натисна бутона за изключване системата се изключва,но екрана остава да свети.
Ако я изключа и след това включа от щепесела системата се включва сама и съответно екрана светва в същото положение(но незнам дали така всъщност трябва да тръгва,защото имам една система на Logitech която точно така работи).
Някакви идеи да ме насочите къде да търся проблема?
Все ми се струва че може би е някои транзистор или диод(днеска ще си играя всичките да ги измеря по платката на екрана).
Но ако ме насочите кой връзки да проверя ще ми е по улеснено.
Търсих в интернет за подобен проблем,но успях да намеря само на едно ONKYO същия ефекет,никой небеше отоговорил на човека който питаше.
А пък ако има някой колега от Варна който може да я оправи бих му я дал.

[img]https://imgur.com/l6JX2NS[/img]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov