| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 18:08 Заглавие: TV Sang |
|
|
| Здравейте колеги.Как се влиза в сервизен режим на този телевизор?Снемата е на Beko,шасито е 14.2.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 18:22 Заглавие: |
|
|
| С бутон "контраст - " от пулт с протокол Philips (да речем Р909 или друг подобен). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 18:25 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | С бутон "контраст - " от пулт с протокол Philips (да речем Р909 или друг подобен). |
А от някаква друга комбинация от неговото дистанционно и бутоните на TV-то,става ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 18:28 Заглавие: |
|
|
От неговия пулт АКО е със схема 3010 (или ПЪЛЕН неин аналог ) - 10 и 17 крак.
P.S. Това продължение на "онази" тема ли е?
Дето се търсеше дъмп?
Ако е така защо отваряш нова, а не пишеш в старата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 21, 2005 18:35 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | От неговия пулт АКО е със схема 3010 (или ПЪЛЕН неин аналог ) - 10 и 17 крак.
P.S. Това продължение на "онази" тема ли е?
Дето се търсеше дъмп?
Ако е така защо отваряш нова, а не пишеш в старата? |
Мерси за съвета.Темата е закрита. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|