| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 13:07 Заглавие: JVC AV-2130EE HELP |
|
|
След грамотевица.Въэстановявам захранването-ОК.Пускам го.Търсим програма.Намира програми.Скрива менюто.Появява се на екрана "OCP" във виолетово и спира.Притиках всички дъмпове които имам - не става.Пак същото.
Неговата памет беше туш.Нямам точно за този модел.Пробвах от друг със същия процесор - пак тая.
Дайте идея,моля! /или дъмп за този модел да опитам/
Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 13:14 Заглавие: |
|
|
Според мен не опират нещата до записа на памета. Това би трябвало да е защита. Имаше някакъв проблем с един 7809 на вторичните напражения , виж дали не е от този модел.
Успех !
P.S. Провери веригата и напражението на 33 кр. на процесора. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади 
Последната промяна е направена от Noel на Чет Сеп 22, 2005 13:35; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 13:17 Заглавие: |
|
|
Къде да я пратя(МЕИЛ) _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 13:40 Заглавие: |
|
|
Дъмпчето иде и си вкарай мейла в профила  _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
MITASHKI Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 108
|
Пуснато на: Чет Сеп 22, 2005 14:06 Заглавие: |
|
|
Мейла - лесно.Благодаля за дъмпа.Проблема е пак същият.След много ровичкане стана.На 33 крак следят няколко напрежения.Нямаше захранване на крайното стъпало на звука.
Благодаря Ви ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|