| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 19:56 Заглавие: Търся схема за TV Panasonic TX-28LD4P |
|
|
| Здравейте колеги!Търся схема и дъмп за този телевизор.Шасито е:EURO4.Как се влиза в сервизен режим?Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 21:31 Заглавие: |
|
|
| Успех.Установить регулятор НЗЧ BASS на max, а регулятор ВЗЧ TREBLE на min. Нажать и удерживать кнопку (VOL-) на TV. Нажать (INDEX) на пульте. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Сеп 28, 2005 21:45 Заглавие: |
|
|
| danco написа: | | Успех.Установить регулятор НЗЧ BASS на max, а регулятор ВЗЧ TREBLE на min. Нажать и удерживать кнопку (VOL-) на TV. Нажать (INDEX) на пульте. |
Danco,благодаря Ви за помоща,утре ще пробвам дъмпа .Все още търся схемата на телевизора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 8:38 Заглавие: |
|
|
| Състава на TV-то е следния: Тунер ENG27507G,процесор SDA5450 C47(Philips),звуков процесор MSP 3410D-P0-B4,E2PROM X24165P,RGB TDA6103Q,LA4282,M27C2001,Power STR F6654. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 8:54 Заглавие: |
|
|
Схемата вече пътува. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 9:28 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Схемата вече пътува. |
dima,благодаря ти  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YuniCo Нов потребител

Регистриран на: 20 Сеп 2005 Мнения: 26 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 29, 2005 13:22 Заглавие: |
|
|
| Колеги,TV-то работи,но няма звук на някои програми(Eurosport и др.).Flash-нах е2prom-а(24C16)като мислех,че проблема е това.С новия e2prom проблема си остава.В сервизен режим влязох,но нямаше настройка за звука.Също така,от ДУ не ми излиза Pic Menu-то,за да мога да настроя този звук(контраст,яркост и др.).Някакви идеи какво точно да "боря".Благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|