| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Бат Генчо Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2005 Мнения: 46 Местожителство: G.Ooriahovica
|
Пуснато на: Съб Окт 01, 2005 11:33 Заглавие: Сони мига 5 пъти модел sony kv21lt1k |
|
|
Колеги някой да помогне ако може имам проблем със това Сони.След включване мига 5 пъти.Не е диода на обратния ход не е видео усилвателя При усилване на ускориаващото растер има с обратех ход без снежинки.Незнам на какво отговаря 5 мигания.Благодаря предварително sony kv21lt1k |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Окт 01, 2005 11:47 Заглавие: |
|
|
Товаса грешките на шаси FE-2 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Бат Генчо Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2005 Мнения: 46 Местожителство: G.Ooriahovica
|
Пуснато на: Съб Окт 01, 2005 16:33 Заглавие: ГОТОВО Е |
|
|
| ЗАКРИВАМ ТЕМАТА СОНИТО ВЕЧЕ БАКА ПЕРФЕКТНО |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Окт 01, 2005 19:31 Заглавие: |
|
|
Бат Генчо
Ти да не си някаква магьосница кажи на българския народ как поправи въпросния апарат? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|