| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 11:44 Заглавие: Проблем с DAEWOO DMQ-2035 |
|
|
| Здравейте приятели DAEWOO DMQ-2035 се случи нешто неприятно има процесор М 34300-230SP нагрях процесора малко защото се бъркаше сменяше канали,включваше,изключваше.След нагряването не тръгна повече но червената лампа свети.Възможно ли е процесора да е заминал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Окт 10, 2005 12:27 Заглавие: |
|
|
| Зависи какво значи малко? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 19:09 Заглавие: DAEWOO DMQ-2035 |
|
|
| Нагрял съм го малко отдоло защото краката не ми харесваха. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 20:45 Заглавие: |
|
|
| Слагай нов и давай напред.Живота е пълен с изненади. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 11, 2005 20:59 Заглавие: |
|
|
| виж да не си оставил мустаче по крачетата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|