| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 10:38 Заглавие: AIWA model TV2002 |
|
|
Проблема е в захранването .На моменти тръгва и спира .Голямото напрежение си остава изчезват 8.6 волта към двоиния стабилизатор от където се прави и ресета на процесора .Имал съм такъв случаи и проблема е бил в С834А от там се шашка процесора и трагва - спира.Но този път не е там .захранването работи в два режима .Имал ли е някои подобен случаи тези АИВИ са много разпространени. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 11:18 Заглавие: |
|
|
| Виж дали тръгва крайното стъпало за ХО.Имал съм случай при който има проблем с дъмпа в паметта крайното стъпало не тръгва и захранването се връща в чакащ режим.Имам тук такъв TV но програматора ми не става за NVM3060. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tocho Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юли 2005 Мнения: 328 Местожителство: Varna 0888 950800
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 11:45 Заглавие: |
|
|
Дъмппа е в пощата. _________________ Баш-Майстора умря, но шапката остана.
Стойко Димитров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 11:52 Заглавие: |
|
|
ако наистина 112в. остава,а 8,6в. се губи остава исправителя или
импулсния траф да не са в час. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 12:36 Заглавие: |
|
|
Проблема не е в софтуера .Не е стартира проц а от там и гхо. когато ТВ е студено тръгва и като по загрее спира. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 12:54 Заглавие: |
|
|
| когато спре и имаш 112в. на мястото 8.6в. колко волта има |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 13:05 Заглавие: |
|
|
3волт _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 13:07 Заглавие: |
|
|
| А дежурните 5 остават ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 13:11 Заглавие: |
|
|
Да дежурните остават те се правят от друго място .Увисва входното захранване на двоиния стабилизатор за 5вол. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 13:14 Заглавие: |
|
|
| Ами накарай захранването да тръгне принудително върху лампа да изолираш проблема.Като стартира чува ли се зареждането на кинескопа,да не би да е дефектно ТХО или нещо около него?. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|