| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 13:49 Заглавие: питане за SONY |
|
|
ТВ модел KV-28WXD-2.Има проблем с кинескопа, в горния ляв ъгъл има зелено петно като намагнитен кинескоп.Сменена размагнитвачка 2 пъти.При въртене на магнитите петното се коригира отляво но излиза отдясно в син цвят.Възможно ли е при транспорт от Холандия (при падане) до тук да се получи този дефект и дали се оправя???  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 13:52 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с парче магнит като го доближиш до този ьгьл от вьтре |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Genia Опитен потребител


Регистриран на: 15 Ное 2004 Мнения: 203 Местожителство: Asenovgrad
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 13:59 Заглавие: |
|
|
Пробвах и така забравих да кажа!Когато ТВ-то работи всичко е наред и петното силно намалява, но като го изключа и седи цяла нощ на другия ден се получава на същото място независимо че има магнит.Някак си ситемата го изолира което според мен е нормално!!!Магнита беше от магн.връх на отвертка.Моля дайте съвет че тв-то го купих евтино и сега е мое!!!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 14:23 Заглавие: |
|
|
| Пробвай малко по голям от говорител имал съм такъв проблем |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 14:25 Заглавие: |
|
|
Как е отклонителната система?
Как е "чистотата на цвета"? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 17:14 Заглавие: |
|
|
| Разхлаби отклонителната и пробваи да я натикаш напред |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 20:36 Заглавие: |
|
|
Ако нищо не помогне възможно е да е деформирана леко маската от падане удар или други неблагоприятни фактори  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Окт 12, 2005 21:30 Заглавие: |
|
|
Определено е крива решетката.сигурно е изтърван а на сонитата много лесно се се появява този проблем _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Окт 13, 2005 13:10 Заглавие: |
|
|
| 100% крива решетка от удар-с нищо не се оправя.Магнитите след време се размагнитват от размагнитването... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|