| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 12:08 Заглавие: тв. ORION T20ms |
|
|
| Почеох доста, че мошноста пада оt калпава STK730-080 ,но при нене напрежението си плува от 90-100в.Слагах две други (от различни серий) ефекта е същия.На лампа си стой 103 в.стабилно.Нямам схема а ме интересуват R 505,503 в захранването.Бая са опечени. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 12:49 Заглавие: Re: тв. ORION T20ms |
|
|
| bamze написа: | | Почеох доста, че мошноста пада оt калпава STK730-080 ,но при нене напрежението си плува от 90-100в.Слагах две други (от различни серий) ефекта е същия.На лампа си стой 103 в.стабилно.Нямам схема а ме интересуват R 505,503 в захранването.Бая са опечени. |
R505-0,22oM;R503-100KoM
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 13:05 Заглавие: |
|
|
| Мерси RAI.Точно в R 505 се оказа проблема.С керамичен 5W нещо се шашкаше stk. С въглероден неможеш го позна колко е стабилно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RAI Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 260 Местожителство: SMOLIAN
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 17:07 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Мерси RAI.Точно в R 505 се оказа проблема.С керамичен 5W нещо се шашкаше stk. С въглероден неможеш го позна колко е стабилно. |
Керамичните имат и известна индуктивност!
RAI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|