| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:24 Заглавие: blaupunkt sc202(c) |
|
|
здравейте.знам че е неприятно да искам инфо на готово но все пак ако някой иска да помогне да разкодирам това чудо.защото сьм зле с моторолските проц. ном.90 381 123 gm0202r7724347 7 642 852 521 _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:30 Заглавие: Re: blaupunkt sc202(c) |
|
|
| real написа: | | здравейте.знам че е неприятно да искам инфо на готово но все пак ако някой иска да помогне да разкодирам това чудо.защото сьм зле с моторолските проц. ном.90 381 123 gm0202r7724347 7 642 852 521 |
От поста ти не е много ясно каква помощ точно искаш - да се научиш как се четат моторолските процесори, или искаш наготово кода? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:34 Заглавие: |
|
|
| пробваи с 8704 или 0704 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:41 Заглавие: |
|
|
| antonkolev написа: | | пробваи с 8704 или 0704 |
колега ако ти сам не си пазиш хляба и господ не може да ти помогне. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:54 Заглавие: |
|
|
благодаря за бьрзите отговори.8704и0704 сьм ги пробвал но те са за калк. BP и не става.до колкото разбирам няма калк. за този модел,а нямам интерфейс за него затова ви го препращам колеги без да го отварям да не направя фал.накаде да го пращам? _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 16:22 Заглавие: |
|
|
Браво колега,като не можеш да го направиш-не го разваляй повече. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 18:44 Заглавие: |
|
|
| antonkolev написа: | | пробваи с 8704 или 0704 |
е стига де  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 19:56 Заглавие: |
|
|
| real написа: | | ...затова ви го препращам колеги без да го отварям да не направя фал.накаде да го пращам? |
Зависи от къде си? Покрай теб със сигурност има колеги които се занимават с тази дейност.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kirito Активен потребител


Регистриран на: 14 Май 2005 Мнения: 99 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 23:18 Заглавие: Re: blaupunkt sc202(c) |
|
|
| real написа: | | здравейте.знам че е неприятно да искам инфо на готово но все пак ако някой иска да помогне да разкодирам това чудо.защото сьм зле с моторолските проц. ном.90 381 123 gm0202r7724347 7 642 852 521 |
probai 3452 ili 7283 / без 100% гаранциа , мойе да му е смениан кода/
ako ne stane ............... сервизи....  _________________ kirito |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Вто Окт 18, 2005 9:53 Заглавие: |
|
|
касетофона е разкодиран.мерси на всички помогнали по един или друг начин.закривам темата _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|