| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
NIKITA Активен потребител

Регистриран на: 31 Авг 2004 Мнения: 85 Местожителство: Гоце Делчев
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 11:52 Заглавие: Сервизно меню AKIRA CT-14HS9 |
|
|
Процесор ST6C-ELAINE
Видео STV 2118B
Видеоусилвател STV5111.
Колеги смених кинескопа на този телевизор и се нуждая от влизане
в сервизното меню.Има нужда от регулиране на размера и цветовете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 12:22 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NIKITA Активен потребител

Регистриран на: 31 Авг 2004 Мнения: 85 Местожителство: Гоце Делчев
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 12:33 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега за бързата реакция. Ще свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|