| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 12:08 Заглавие: DVD Pacific |
|
|
Привет колеги,горепосоченото DVD mod:DVD1002 ми го донесоха с нераотещо захранване.Беше му пробил защитния ценер на 5-те волта от токов удар,след смяна всичко тръгна с изключение на бутоните на предния панел.Оригиналното дистанционно е повредено безвъзвратно.Не работищите бутони може ли да са от скапан флаш и от къде мога да се снабдя с дистанционно?Съдържание на DVD-то:
MT 1369AE ; MT 1336 ; AT 49F8192AT ; AT5654H ;и на предния панел PT6318 .Ще съм благодарен на всяка помощ и информация. _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 12:18 Заглавие: |
|
|
| blueice, можеш ли да ми изпратиш снимка/картинка на оригиналното дистанционно (ако все още съществува)? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
machinow Опитен потребител

Регистриран на: 20 Юни 2005 Мнения: 179 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 14:25 Заглавие: |
|
|
1. Или нямаш +5 и/или -20В на предната платка
2. Или е гръмнало онова ПТ??? на нея.
ПС: тия смотани ПТ=та много горят |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 15:17 Заглавие: |
|
|
Оригиналното ДУ е паднало от 16-я етаж Всички напрежения ги има и са в норма.С универсално ДУ го пробвах,DVD-то работи супер но не му поддържа голяма част от функциите,а за да го отворя даже сменям кода По предната платка съм прекопал всичко.
Ако ме не лъжат очите ориг.номер на ДУ е:irc85029 _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Съб Окт 15, 2005 1:27 Заглавие: |
|
|
най-вероятно е заключен предния панел-защита от деца....?? _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Съб Окт 15, 2005 13:31 Заглавие: |
|
|
И на мен ми мина през ума ,ама нали не съм се занимавал с DVD-та Значи без дистанционно съм за палците? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Нед Окт 16, 2005 21:47 Заглавие: |
|
|
Гост бях аз _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blueice Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2004 Мнения: 526 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 7:01 Заглавие: |
|
|
Проблема е решен бутоните на панела бяха заключени от дистанционното.Благодаря на отзовалите се колеги! _________________ Майстор без бира, нищо не разбира! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|