| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 8:04 Заглавие: питане за tda9361 |
|
|
| Налага се смяна на tda9361ps/n2/4/0532 в LG cf20k51kex- MC019A . В aswo имат tda9361ps/n2/4/0793 Ще го бъде ли с него? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 8:30 Заглавие: |
|
|
| това в асво за lg или за неизвесно какво |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 8:52 Заглавие: |
|
|
ako шасито е мс19то:
"в частности интересуют процессора:
TDA9381PS/N2/3I0792 (OICTMPH010A)
TDA9361PS/N2/4I0793 (OICTMPH006C)
Меняет ли второй первого? Оба ли они поддерживают MSP-шку?
05-10-2005 10:16 цитата
OICTMPH007A точно меняет. Должен менять и твой вариант. Отличия у них только версией прошивки (языки OSD, наличиеТХТ, языки ТХТ), а с MSP они все работают.
Сергеевич
05-10-2005 11:46 цитата
у десятого нет телетекста |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пет Окт 14, 2005 9:08 Заглавие: |
|
|
| Сменяй смело аналози са Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 7:30 Заглавие: |
|
|
| Смело направих смяната.Има развивки ,менюта ,но не търси(когато тунера е на мястото забива търсене).По шините има обмен.Сега започна търсенето на тунер 6700VPF009V-TAEL-G579D.В Петров има 6700VPF003A ама дали ще стане някой знае ли?SN761672A това е чипа . http://www.datasheetcatalog.com/datasheets_pdf/S/N/7/6/SN761672A.shtml |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|