| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
astra_tv Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2005 Мнения: 105 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 15:56 Заглавие: TV GoldStar CB-25C20X |
|
|
| Може ли някой да помогне с информация как се влиза в сервизния режим на този ТВ. Шасито му е PC-33J. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 16:13 Заглавие: |
|
|
От архива:
Процессор GS831001A (SDA20160) Шасси PC33B. Вход со специального пульта. Нажать и удерживать кнопку (SVC). Пульт построен на микросхеме SAA3010. Замкнуть выводы 1 и 11. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
astra_tv Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2005 Мнения: 105 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 18:01 Заглавие: |
|
|
| Благодаря, Дима! Свършихме работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|