| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 16, 2005 23:49 Заглавие: L&S ELECTRONIC TV 35133/F55-133 |
|
|
| ST92195G7B1/MBC STV2246H MPS3405 G B8 V3 ТЪРСЯ ДИСТАНЦИОННО ЗА ТОЗИ ТЕЛЕВИЗОР ПО КАТАЛОЗИТЕ ТАКЪВ МОДЕЛ ЛИПСВА ЛРИЛИЧА НА 11АК20 ИЛИ PT95 PT90 НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КАКЪВ ПУЛТ ГО УПРАВЛЯВА L&S ELECTRONIC MODELLE35133/F55-133 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:03 Заглавие: l&s electronic |
|
|
| Филипов написа: | Shift залепнал, препинателни знаци няма . . . . .
Универсално като Pilot, Visa хваща ли го на някъкъв код? |
да max2002 и със пулт от philips едното прави някои функций и другото го настроих на бутоните всичко е объркано |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 12:08 Заглавие: |
|
|
Напиши конкретен пулт или код и какво точно е съответствието бутон - и това което прави телевизора. Това | Цитат: | | да max2002 и със пулт от philips едното прави някои функций и другото го настроих на бутоните всичко е объркано | хич даже не е информативно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Пон Окт 17, 2005 16:31 Заглавие: |
|
|
Напиши какво е шасито.Предполагам,че е Beko,но RC ще ти отговори най добре. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 21:54 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | Shift залепнал, препинателни знаци няма . . . . .
Универсално като Pilot, Visa хваща ли го на някъкъв код? |
vsichko veche e ok |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Окт 19, 2005 22:08 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | ....vsichko veche e ok |
Всичко това е чудесно, но само заради "протокола" и това форума да е полезен (нали това е целта!) би ли споделил кое е ОК?
1.това, че Shift-a вече не е залепнал или
2.че си намерил пулт и кой е той?
P.S. Май се е появил друг проблем - кирилицата.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Окт 20, 2005 13:59 Заглавие: |
|
|
Еми...за незнам кой път се убеждавам,че на гости не си струва да се помага.Даже се заричам  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Окт 21, 2005 23:16 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | Anonymous написа: | | ....vsichko veche e ok |
Всичко това е чудесно, но само заради "протокола" и това форума да е полезен (нали това е целта!) би ли споделил кое е ОК?
1.това, че Shift-a вече не е залепнал или
2.че си намерил пулт и кой е той?
P.S. Май се е появил друг проблем - кирилицата.  |
намерих си пулт приател забележката е уместна sorry |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|