| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladim Опитен потребител


Регистриран на: 22 Авг 2005 Мнения: 997
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 10:27 Заглавие: Питане за SMR4000C |
|
|
| Има ли разлика между SMR4000C и SMR40200. Moже ли взаимно да се заменят |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Съб Окт 22, 2005 10:31 Заглавие: |
|
|
По принцип може.Зелената която се продава е слагана и в двата случая без проблем.Махаме слюдата при нея.Ако ти се играе препоръчвам преработката от атач файла.Успех  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kaloyan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Окт 2004 Мнения: 250 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 21:32 Заглавие: |
|
|
| сложи мо едно турско и забравяш всички проблеми.има такива готови слага се на местото на трафа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Нед Окт 23, 2005 22:37 Заглавие: |
|
|
Това с турските(има и нашенски)става най-лесно,но да не забравите да сложите ценер(който обикновенно не се слага),защото след известно време вдигат вторичните напрежения>утопление> КИНЕСКОП
Колега ми каза,че слагал 4605 с полевак,но и така не ми прати схемичка.Помисли в тази насока. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|