| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Окт 27, 2005 7:47 Заглавие: MERCEDES CLK200 |
|
|
В блока за управление на мотора има един чип на BOSCH ,на който пише
30373 9727
D5954.1
1D0QX1
Изглежда като TDA7350
Някой знае ли що за елемент е и има ли аналог.
Благодаря. _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sigkill Опитен потребител


Регистриран на: 11 Мар 2005 Мнения: 149
|
Пуснато на: Пет Окт 28, 2005 18:41 Заглавие: |
|
|
| какъв точно мотор ъправлява този чип ? каде се намира ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 20:32 Заглавие: |
|
|
| sigkill написа: | | какъв точно мотор ъправлява този чип ? каде се намира ? |
Доколото разбирам, човека иска да каже, че този чип е в компютъра на колата, не е мотордрайвер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 22:21 Заглавие: |
|
|
| Tokio написа: | | sigkill написа: | | какъв точно мотор ъправлява този чип ? каде се намира ? |
Доколото разбирам, човека иска да каже, че този чип е в компютъра на колата, не е мотордрайвер. |
Точно,компа управлява този чип.
Чиповетв са са два за четрите дюзи,4-тата е постоянно отворена,заради единия.Работи с активна маса.Т.е. както е окъсил при моя случай, тя е постоянно отворена. _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sigkill Опитен потребител


Регистриран на: 11 Мар 2005 Мнения: 149
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 2:32 Заглавие: |
|
|
| обозначението ми се стори познато от някаде ,но явно си е някакъв поръчков драйвер , сигурно го има и в други 'Бошовски' компове . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|