| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Гост
|
Пуснато на: Съб Окт 29, 2005 17:39 Заглавие: BLAUPUNKT FM100-30CUS |
|
|
Здравейте!Тази антика проявява следния" характер":На позиций(канали) 1,3,4 и 5 липсва говор!Изображението е ОК.На останалите позиций всичко и нормално.Къде са старите майстори-или си пият ракийката вече?
Предварително благодаря за съветите! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 14:24 Заглавие: |
|
|
| Едно малко допълнение към поста:проца е HD6305Y1B80P и до него има AMI87171CY.Какъв пулт му се полага? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 14:59 Заглавие: |
|
|
На въпросните какви програми има запаметени?
По отношение на пулта нещата също не са прости за тази "антика".
Потърси си пулт на VISA IR901 или IR164 (може би!) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 15:11 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | На въпросните какви програми има запаметени?
По отношение на пулта нещата също не са прости за тази "антика".
Потърси си пулт на VISA IR901 или IR164 (може би!) |
Каквато и програма да се запамети на споменатите 1,3,4 и 5 канал-говор няма(всичките ми програми на кабелната са с межд. 5.5MHz).При "увеличаване" на звука на споменатите канали, се чува само леко "припукване" от ВГ към горната част на диапазона.Друго впечатление,което ми направи е,че при превключване на каналите от универс. пулт,същите се превключват със закъснение-около 2 сек.
Запаметих една и съща програма на 1 и 2 канал.На 1-говор няма,на 2-говора е ОК. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 15:50 Заглавие: |
|
|
Какъв универсален пулт ползваш и кой код?
(Това не е по отношение на звука.) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 15:55 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | Какъв универсален пулт ползваш и кой код?
(Това не е по отношение на звука.) |
MAK 2002 maxi.Код 1192. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 16:22 Заглавие: |
|
|
Потвърждавам за пултовете които написах по-горе.
По отношение на звука (ако въпросната антика поддържа и двата стандарта) има вероятност на въпросните позиции да е "запаметен" другия стандарт. Това е само предположение, иначе не виждам никаква логика в проблема. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgevg Опитен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2005 Мнения: 1128 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 16:30 Заглавие: |
|
|
Няма ли бутон Normal
N0,N1,N2 от там се превключваха стандартите търси го на самия телевизор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 16:50 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | Потвърждавам за пултовете които написах по-горе.
По отношение на звука (ако въпросната антика поддържа и двата стандарта) има вероятност на въпросните позиции да е "запаметен" другия стандарт. Това е само предположение, иначе не виждам никаква логика в проблема. |
Благодаря за пултовете!Пак говорих с клиента и ми каза ,че проблема се е появил спонтанно,без външна намеса.Ако все пак си прав в предположението си за запаметяване на позиций 1,3,4,5 на говор с друг стандарт,има ли някакъв начин за намеса или ...Между другото настроих програма на позиция 4(една от проблемните),чийто звук е на 6.5(от антена) и ефекта е същия-говор няма.
P.S. За 6.5 е монтирана приставка. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 18:46 Заглавие: |
|
|
| evgevg написа: | Няма ли бутон Normal
N0,N1,N2 от там се превключваха стандартите търси го на самия телевизор. |
Няма такъв бутон.Благодаря ти все пак! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|