| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Бат Генчо Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2005 Мнения: 46 Местожителство: G.Ooriahovica
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 19:50 Заглавие: разкодирване на автокасетофон daewoo akf9625WG??? |
|
|
| Явно апарата е с диоден код ама не ми е ясно кое и как се смятат??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 20:29 Заглавие: |
|
|
Колко диода имаш? _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 21:20 Заглавие: |
|
|
Намери ме на кю-то ще ти кажа как да го отключиш _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nik_69 Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2005 Мнения: 685
|
Пуснато на: Нед Окт 30, 2005 22:56 Заглавие: |
|
|
Ето,но е добре да си дадете мейла,за да ви се праща там. _________________ Nikolay Ivanov
Skype(nikolay6905)
Последната промяна е направена от nik_69 на Пон Окт 31, 2005 20:44; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Бат Генчо Нов потребител

Регистриран на: 01 Окт 2005 Мнения: 46 Местожителство: G.Ooriahovica
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 17:12 Заглавие: |
|
|
| Благодарение на инфото от колегата "ник 69 " всичко е готово за което сърдечно благодаря!!!! Закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|