 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Killa-g Гост
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 23:37 Заглавие: Проблем с камера JVC DV700 |
|
|
Значи при запис излиза една бяла точка в горната част на заснетото.
Не се дължи на замърсен обектив и не знам от какво е.
Всякаква помощ е добре дошла, благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Сря Ное 02, 2005 11:21 Заглавие: Re: Проблем с камера JVC DV700 |
|
|
| Killa-g написа: | Значи при запис излиза една бяла точка в горната част на заснетото.
Не се дължи на замърсен обектив и не знам от какво е.
Всякаква помощ е добре дошла, благодаря предварително. |
Ремонта на видео камерите е сложна и неблагодарна работа,(лично мнение от личен опит)! Колко голямое петното,или е само точица,най вероятно(така на първо четене) има повредена клетка на видеокона(матрицата)..ноооо???...може и да е нещо механично(прашинка) попаднала по неведоми пътища вътре в оптичната система или маската!
-Все пак моят съвет е да потърсиш най близкият специализиран сервиз или колега който се е "блъскал"със тези "видеомаймунки"..,за диагностика и евентуален ремонт!
Сам в домашни условия едва ли ще можеш да се справиш със проблема.  _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|