| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 11:43 Заглавие: LG 12.1 |
|
|
Колеги ТВ е минал през двама майстори които са творили по захранването.Подкарах го с външно но ще ми трябва схема и вход в сервиз.
модела е LG CB14F80X
шаси:beko 12.1
проц:ST6387B1
видео:STV2112B _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коце Опитен потребител


Регистриран на: 29 Ное 2004 Мнения: 1072 Местожителство: БЪЛГАРИЯ
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 11:56 Заглавие: |
|
|
Схемата е в пощата ти _________________ Костадин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 12:18 Заглавие: |
|
|
Входа в сервиз е със специално ДУ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 20:48 Заглавие: |
|
|
Коце схемата я няма прати пак ако може на [email protected]
Дима имаш ли информация какъв е пулта за влизане в сервиз _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 23:05 Заглавие: |
|
|
| Сервизен за шаси 12.1 на Beko |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 21:17 Заглавие: |
|
|
днеска му подкарах захранването-зарадио един изсъхнал кондензатор преди мен са направили маса поразии по захранването.Не ми се наложи да влизам в сервиз-бил е свит от външното захранване вероятно.
закривам темата _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|