| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
fisher_man_2 Нов потребител

Регистриран на: 31 Окт 2005 Мнения: 1
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 18:08 Заглавие: разкодиране на автокасетофон "BLAUPUNKT strassburg sqm |
|
|
| някой знае ли как да разкодирам този касетофон?свалих го от един голф но забравих да взема и буксата отзад затова си намерих нова,но е кодиран и не знам как да го разкодирам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antonkolev Опитен потребител

Регистриран на: 23 Яну 2005 Мнения: 503 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 18:14 Заглавие: |
|
|
| най вероятно в сервиз! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Rockton Опитен потребител


Регистриран на: 10 Яну 2004 Мнения: 333 Местожителство: София - Люлин
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 18:24 Заглавие: Re: разкодиране на автокасетофон "BLAUPUNKT strassburg |
|
|
| fisher_man_2 написа: | | някой знае ли как да разкодирам този касетофон?свалих го от един голф но забравих да взема и буксата отзад затова си намерих нова,но е кодиран и не знам как да го разкодирам. |
Потърси най близко отстоящите до теб колеги, сервиз! Едва ли ще ти го декодирамае тук във форума от разстояние и по телепатия!  _________________ Да споделим опит и познания -за да не откриваме "топлата вода" отново! -Човек се учи докато е жив. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mom4il_tv Опитен потребител

Регистриран на: 23 Юни 2005 Мнения: 174 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Окт 31, 2005 21:46 Заглавие: |
|
|
| Защо не попиташ собственика на голфа.Колега тои със сигорност го знае. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
omegata Опитен потребител


Регистриран на: 06 Юли 2004 Мнения: 544 Местожителство: gabrovo
|
Пуснато на: Вто Ное 01, 2005 21:02 Заглавие: |
|
|
що не вземе да пробва с мерак
може и да стане до някой път _________________ проблема винаги се крие там където най малко очакваш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|