| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Ное 09, 2005 23:55 Заглавие: TV Tунер на VW Tuareg ? |
|
|
Колеги, някой ремонтирал ли е такова нещо? Навигацията и всичко друго работят нормално, но когато се включи на TV, на екрана има само снежинки, липсва OSD-то само когато е на тунер, друго всичко е ОК. Явно проблема е софтуерен...... приемам всякакви съвети, или адрес на колега, който може да помогне.
Предварително благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Чет Ное 10, 2005 22:46 Заглавие: |
|
|
| разгледай това. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Ное 10, 2005 22:49 Заглавие: |
|
|
vili, кое?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Чет Ное 10, 2005 22:55 Заглавие: |
|
|
атачнах нещо но го нямааааа.
www.erta.ru
има описание. само не разбрах тунера работил ли е и сега не ще,или не е работил изобщо,щото в някои модели е опция. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Пет Ное 11, 2005 12:37 Заглавие: |
|
|
| vili написа: | атачнах нещо но го нямааааа.
www.erta.ru
има описание. само не разбрах тунера работил ли е и сега не ще,или не е работил изобщо,щото в някои модели е опция. |
Тунера го има в колата (не е опция), но не работи. Блока е при мен, вътре в него има 4 (!) тунера.
Благодаря за линка, макар да не намерих там това, което ми трябва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 12:07 Заглавие: |
|
|
Защо не влезеш в него през диагностиката. С wagcom или vwtool. Поне ще разбереш какво му е. _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|