| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ergon Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2004 Мнения: 196 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Ное 07, 2005 14:46 Заглавие: Panasonic TX-21f1T - какво е шасито? |
|
|
Никъде не мога да видя какво е шасито на Panasonic TX-21f1T - проблема е в захранването.
Ако някой има схема или идея какво е шасито моля да помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Пон Ное 07, 2005 15:17 Заглавие: |
|
|
Провери си пощата , писмото ще пристигне от друг адрес.
Успех! _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ergon Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2004 Мнения: 196 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 13:49 Заглавие: |
|
|
Благодаря!
Шасито е MX3 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|