| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 12:03 Заглавие: Филипс 2В -няма звук |
|
|
Здравейте.ТВ-е филипс 27СЕ4590 шаси 2В.Няма звук-при усилване до край се чува само такта на шината от проца.От МЧУ излиза-с платка на ВТ говори.Сменени ТДА8405 ТДА8420 намам-сложена 8421 все тая.Като пипам на входаот входния кондензатор към 2101,2106 це обажда дрезгаво.Съмнява ме U2830 но като подам зад нея с платката на ВТ пак не иска -направи ме луд този дърт Филипс _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Яну 04, 2006 12:57 Заглавие: |
|
|
темата е закрита.Оказа се U2830.Заменя се идеално с U2829 или ТВА229-5 _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Яну 05, 2006 21:32 Заглавие: |
|
|
| Филипов написа: | | В такива случаи слагаш на някоя стерео програма и ако има звук е същата ИС. Обикновено им гори само единия канал. |
В моя случаъ изобщо не се обаждаше.След смяна на схемата в режим СТЕРЕО единия канал поччти не се чуваше и със силно изкривен звук.махнах бобините на входа на въпросната схема и сложих 5.5 и 5.74 пиезо филтри.С малко донастройка на демудолаторните бобини ТВ-то заработи супер и на СТЕРЕО.Не е говорило изобщо поради липсата на СТЕРЕО поради не настроен кръг _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|