Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем със съхраняването на PM

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alfa
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Окт 2005
Мнения: 216
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Ное 12, 2005 21:58    Заглавие: Проблем със съхраняването на PM Отговорете с цитат

Не мога да съхраня пратен от мен PM. Слагам му чавка, цъкам на "съхрани маркираните" и след това го няма в папка "съхранени".

П.П.: А като изтрия съобщение от папката "получени" автоматично изчезва и отговорът ми на това съобщение в "изпратени".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pexli
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005
Мнения: 64

МнениеПуснато на: Пон Ное 21, 2005 15:39    Заглавие: Re: Проблем със съхраняването на PM Отговорете с цитат

alfa написа:
Не мога да съхраня пратен от мен PM. Слагам му чавка, цъкам на "съхрани маркираните" и след това го няма в папка "съхранени".

П.П.: А като изтрия съобщение от папката "получени" автоматично изчезва и отговорът ми на това съобщение в "изпратени".


Мисля че форума не поддържа такава функция за запазване на съобщения писани от теб.Когато го напишеш то заминава в "Изпратени",когато въпросният юзер го получи то заминава автоматично в "Получени".Мисля че можеш да съхраняваш само тези съобщения които си получил, а ако толкова ти е важно да ги запазваш си направи един текстови документ и си пази съдържанието там и готово.Успех.

П.П.Още нещо ако изтриеш някое ЛС които е в "Изпратени" то няма да пристигне при юзера на когото го пращаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dobri
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 24 Апр 2004
Мнения: 308
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Ное 21, 2005 21:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди два дена имах подобен проблем. В ел. поща пристигна е-маил че имам Л.С. , и с това въпроса приключи Sad , в Л.С. нямаше никакви нови съобшения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pexli
Активен потребител
Активен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005
Мнения: 64

МнениеПуснато на: Вто Ное 22, 2005 9:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobri написа:
Преди два дена имах подобен проблем. В ел. поща пристигна е-маил че имам Л.С. , и с това въпроса приключи Sad , в Л.С. нямаше никакви нови съобшения.


Това вече може да се счита за бъг в системата.Аминистратора ще я оправи(ако не я е оправил вече).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alfa
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Окт 2005
Мнения: 216
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 22, 2005 17:41    Заглавие: Re: Проблем със съхраняването на PM Отговорете с цитат

pexli написа:


Мисля че форума не поддържа такава функция за запазване на съобщения писани от теб.Когато го напишеш то заминава в "Изпратени",когато въпросният юзер го получи то заминава автоматично в "Получени".Мисля че можеш да съхраняваш само тези съобщения които си получил, а ако толкова ти е важно да ги запазваш си направи един текстови документ и си пази съдържанието там и готово.Успех.


Според мен форумът поддържа такава функция, след като има поле за слагане на чавка и бутон "съхрани маркираните" и то точно в папката "Изпратени". Приемам присърце препоръката ти за текстов файл, особено след като днес по невнимание си изтрих всички входящи съобщения Surprised

Цитат:
П.П.Още нещо ако изтриеш някое ЛС които е в "Изпратени" то няма да пристигне при юзера на когото го пращаш.


Значи ли това че съобщенията в "Изпратени" не са прочетени от насрещния юзър?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 22 Фев 2003
Мнения: 13214

МнениеПуснато на: Вто Ное 22, 2005 19:02    Заглавие: Re: Проблем със съхраняването на PM Отговорете с цитат

alfa написа:
Значи ли това че съобщенията в "Изпратени" не са прочетени от насрещния юзър?


Да! Когато юзера ги прочете, то те ще се "преместят" в папката Получени.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alfa
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 13 Окт 2005
Мнения: 216
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Ное 22, 2005 19:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха, чак днес отварям тази папка, която дава отговор на първоначалния ми въпрос и дори леко се бия по челото какъв "умен" въпрос съм задал.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov