 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RADI Нов потребител

Регистриран на: 13 Ное 2005 Мнения: 1 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 13:29 Заглавие: пералня SILTAL |
|
|
Здравейте, мнооого готин форум.Включих се защото имам проблем:(Счупих си чекмеджето за праха на пералнята, тя е SILTAL- SL048X.Много моля,ако някой може да ми помогне да пише от къде мога да си купя такова. Знам,че модела е много стар, но нямам избор, все пак е пластмаса и не може да се ремонтира.Не зная дали е заменяемо с чекмедже от друг модел,ако има знаещи- чакам:))))) ще печерпя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 14:35 Заглавие: |
|
|
от SL045 мисля че става ако това те топли.В къщи я имам. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nebelservice Опитен потребител

Регистриран на: 11 Авг 2004 Мнения: 131 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|