| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Слав Нов потребител

Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 26 Местожителство: гр.Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 17:33 Заглавие: Дъмп за TV Vestel SDA5223 |
|
|
Колеги, моля,ако някой има дъмп за телевизор Vestel с процесор SDA5223, да ми помогне. Благодаря предварително  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 17:34 Заглавие: |
|
|
| дай шасито |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 17:41 Заглавие: |
|
|
Заповядайте,но имайте предвид,че пак ще трябва да се влиза в сервиз за тунера и размерите. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Слав Нов потребител

Регистриран на: 03 Ное 2005 Мнения: 26 Местожителство: гр.Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 17:48 Заглавие: |
|
|
Шасито е 11AK19 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 18:55 Заглавие: |
|
|
| dima го е дал |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|