| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 21:08 Заглавие: Сервизен режим за WELLTECH |
|
|
Колеги как се влиза в сервизен режим на WELLTECH NR 40374
за да искарам звук на D/K
ПРОЦ TDA9345PS/N3/3/1736 24C08 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
smd Опитен потребител

Регистриран на: 31 Мар 2004 Мнения: 390 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 13, 2005 21:44 Заглавие: |
|
|
TDA9345PS/N3/3/1736
MENU 9301  _________________ 123 proba |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Пон Ное 14, 2005 10:16 Заглавие: |
|
|
| 10x Благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|